اعلام قیمت نهایی پژو ۲۰۰۸ ایران خودرو!

اعلام قیمت نهایی پژو 2008 ایران خودرو!

 

عضو هیئت رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس،حجت الاسلام و المسلمین سید جواد حسنی کیا بعد از بازدید اعضای کمیسیون از گروه صنعتی ایران خودرو همچنین بازدید از خطوط مونتاز ایران خودرو،گفت که نگرانی های خود را در دیداری که با مدیرعامل ایران خودرو داشتیم،درباره احتمالاتی که در رسانه ها و فضای مجازی درخصوص قیمت پژو ۲۰۰۸ را بیان کردیم.در ادامه هاشم یکه زارع،مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو گفت که خودروی پژو ۲۰۰۸ در زمان تعیین شده با قیمت نهایی ۹۹ میلیون تومان تحویل مشتریان داده خواهد شد.

اعلام قیمت نهایی پژو 2008 ایران خودرو!

او در ادامه،سوالی که نمایندگان مجلس از شرکت ایران خودرو درباره دلیل افزایش قیمت پژو ۲۰۰۸ در مدت زمان رونمایی خودرو تا پیش فروش آن را مطرح کرد که هاشم یکه زارع،مدیرعامل ایران خودرو در واکنش به آن گفت که در هنگامیکه قیمت پژو ۲۰۰۸ برای نخستین بار اعلام شد،دلار ۲۷۰۰ تومان بود اما اکنون دلار در زمان پیش فروش و عرضه عمومی خودرو،۲۷۰۰ تومان می باشد.امروز مبلغ نهایی که مشتریان به منظور خرید این خودروی فرانسوی بایستی پرداخت کنند،تقریبا ۹۹ میلیون تومان می باشد و این خودرو با همین قیمت ثبت نام شده تحویل متقاضیان داده خواهد شد.او در ادامه گفت که ما در همان روز که قیمت اولیه این خودرو را ۸۰ میلیون اعلام کردیم،یادآور شدیم که قیمت به نرخ ارز وابستگی دارد اما این بخش از صحبت های من،متاسفانه در رسانه ها انعکاس نیافت.

اعلام قیمت نهایی پژو 2008 ایران خودرو!

از دیگر سو،مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو هم در گفتگویی که به طور جداگانه با خبرگذاری خانه ملت داشت،گفت که در حال حاضر قیمت خودروی پژو ۲۰۰۸ برابر با ۹۸ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان می باشد که درصورت وجود ثبات در عوامل تاثیرگذار بر قیمت تمام شده خودرو همچون قیمت ارز،خودروهایی که توسط مشتریان ثبت نام شده با همین قیمت به آنها تحویل داده خواهد شد.او گفت که پژو ۲۰۰۸ خودروی بسیار باکیفیتی است که رقبای آن با مشخصات فنی و پیشرانه ضعیف تر با قیمت بالای ۱۳۰ میلوین تومان در بازار فروخته می شوند.

منبع: پرشیاس ( در صورت کپی از مطالب ، لطفا منبع را ذکر کنید )

 

تجربه شما ؟

در صورتی که نکات دیگری در این زمینه مد نظر شماست ، آنها را با ما در میان بگذارید.

 

 

علی

علی هستم. کارشناس ارشد حسابداری.... علاقه مند به فناوری ، طراحی وب و گرافیک! امیدوارم برای توسعه در این زمینه ها بتونم کمکتان کنم.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *