تولید پراید تا پایان سال ۹۷ ادامه خواهد داشت!

تولید پراید تا پایان سال 97 ادامه خواهد داشت!

 

پرویز آفتاب سوار،معاون مهندسی شرکت سایپا در بازدید از نمایشگاه خودروی البرز از ادامه تولید خودروی پراید تا پایان سال ۹۷ خبر داد.معاون مهندسی شرکت سایپا ضمن اعلام اینکه برنامه شرکت سایپا،جایگزینی خودروهای قدیمی با خودروهای جدید و با کیفیت به صورت تدریجی است،گفت که پراید یکی از خودروهایی است که در پی یافتن جایگزینی مناسب برای آن هستیم.او همچنین گفت که این خودرو استانداردهای ایمنی و کیفیت لازم را از سازمان های مربوطه دریافت کرده و ما تا پایان سال آینده،مجوز تولید آن را داریم.

او در بازدید از نمایشگاه خودروی البرز با اعلام اینکه به طور کلی،سایپا ۲ دیدگاه کلان درباره خودرو را دنبال می کند،گفت که تلاش گروه خودروسازی سایپا بر این بوده است تا فناوری تولید خودرو و استفاده از تجهیزات جدید در خطوط تولید را بعنوان دو برنامه محوری سرلوحه کار قرار دهد تا بدین وسیله خودروهایی با بهترین فناوری تولید گردد.معاون مهندسی سایپا همچنین گفت که این شرکت هم اکنون دارای امکاات و دانش روز دنیا در زمینه تولید خودرو می باشد و در خودروهای ما از سیستم های الکتریکی پیشرفته و مطابق با فناوری های روز دنیا استفاده می شود.

پرویز آفتاب سوار،معاون مهندسی شرکت سایپا ضمن اشاره به اینکه بعد از اجرایی شدن برنامه،شرایط انتقال فناوری و دانش روز شرکت های خارجی فراهم شد،درباره فعالیت های برون مرزی سایپا گفت که مدتی است خط تولید سایپا در سوریه بدلیل وضعیت فعلی این کشور تعطیل گردیده است اما فعالیت سایت تولید ما در عراق برقرار است و خط تولید سایپا تا ماه آینده در کشور نیجریه هم افتتاح خواهد گردید.

بنابر اعلام پرویز آفتاب سوار،هم اکنون در سال اقتصاد ملی،تولید و اشتغال،تقریبا ۲۲۰ هزار نفر به طور مستقیم در این گروه خودروسازی مشغول فعالیت هستند که این میزان با توسعه خطوط تولید در سال جاری با افزایش روبرو خواهد شد.

سایپا در سال ۹۵ تقریبا ۶۰۰ هزار دستگاه خودرو را تولید کرده است که پیش بینی می شود این رقم امسال به ۷۰۰ هزار دستگاه خودرو ارتقا یابد.

منبع: پرشیاس ( در صورت کپی از مطالب ، لطفا منبع را ذکر کنید )

 

تجربه شما ؟

در صورتی که نکات دیگری در این زمینه مد نظر شماست ، آنها را با ما در میان بگذارید.

 

 

علی

علی هستم. کارشناس ارشد حسابداری.... علاقه مند به فناوری ، طراحی وب و گرافیک! امیدوارم برای توسعه در این زمینه ها بتونم کمکتان کنم.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *